Díky kotoučovému stroji společnosti „Tepování a čištění sedaček Brno“ vám koberec vydrží doma déle

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění koberců Brno si poradí s jakoukoliv skvrnou na vašem koberci.

odstranění skvrn z koberceZrovna nedávno jsme řešili případ, kdy klientce na nevydařeném rande…

Zrovna nedávno jsme řešili případ, kdy klientce na nevydařeném rande přítel plival sushi na béžový koberec. Protože ho chutnal prvně a vůbec mu nesedlo. A pak se ještě pohádali a on do toho všeho shodil na koberec tmavou sójovou omáčku.  Slečna zavolala rovnou nám, protože zná naši společnost kvůli čištění oken, ale služby čištění koberců využila poprvé. Když nám zavolala, hned jsme jí nabídli termín, který se jí hodí, že jí koberec vyčistíme. Aby se na tu vzpomínku na hádku nemusela každý večer u televize dívat. Čištění koberců Brno.

K čištění používá naše úklidová firma strojové čištění…    špinavý koberec

K čištění používá naše úklidová firma strojové čištění. Konkrétně čištění kotoučovým strojem, který v současnosti patří mezi nejmodernější a zejména nejšetrnější metodu. Tato kombinace je důležitá pro výsledný efekt, jedno bez druhého by nemělo smysl. Tuto technologii ještě kombinujeme s kvalitními, značkovými kosmetickými přípravkami. Které koberec šetrně vydesinfikují a navíc nádherně provoní, je to vlastně taková avivážová koupel pro váš koberec. Některé firmy však stále používají zastaralou extrakční metodu, nad čím nám zůstává rozum stát.

Extrakční metoda má sice za náplň práce čistit koberce, není však schopná čistit důkladně a hloubkově. Klienty před takovou metodou varujeme, protože se často stává, že po ní zůstanou na koberci stále fleky. Navíc mívá koberec po aplikaci netvárnou podobu. V tomto případě rozhodně neplatí pravidlo „kdo šetří má za tři“. Pokud už se zákazník rozhodne investovat peníze do vyčištěného koberce. Je pro nás naprostou samozřejmostí, že koberec vyčistíme dokonale, kvalitně, velmi šetrně a rychle. Bohužel se už nejednou stalo, že naše společnost napravovala škody, které způsobila právě extrakční metoda. Takže ve výsledku klient vyhodil peníze za čištění extrakční metodou jakoby z okna.

ruční čištění koberců   šetrná metoda čištění koberců    Jak mí opět čistý koberec   profesionální čištění koberců

Samotný zásah probíhá následovně…

Samotný zásah probíhá následovně – domluvíte se s našimi operátorkami na termínu podle přání. A určitě vám vyjdeme hned vstříc.  Kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho. Dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. A kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Nakonec následuje závěrečná operace, kdy vysokotlaký třímotorový vysavač prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Čištění koberců Brno.

znečištěný koberec   strojní čištění koberců    kvalitně vyčištěný koberec

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní. A příjemně oživí celkový vzhled. Ve zkratce shrneme výhody čištění kotoučovým strojem, jedná se o „svatou trojici“. Námi používaná metoda čištění kotoučovým strojem vám koberec jednak vyčistí, jednak způsobí perfektní vzhled. Ale hlavně zásadním způsobem prodlouží jeho životnost. Takže zákazník ve výsledku ušetří právě naší metodou tím, že nebude muset kupovat tak často nový koberec. Čištění koberců Brno.

 

Author: Lucie

Share This Post On

Submit a Comment