Roky zašlé špíny na podlaze spolehlivě vyčistí „ Strojní mytí podlah Praha“

Udělali jsme si v domě všude jen dlažbu. Možná se to někomu může zdát neútulné, ale my se tak rozhodli, protože jsme se pořád jen dohadovali ohledně úklidu. Světle koberce měli vyšlapané tmavé cestičky. Na těch barevných, co byly v dětských pokojích, byl vidět každý drobeček nebo chloupek. Máme bílého kocoura, takže chloupků po bytě se člověk nezbaví jen tak. A nějaké parkety nebo plovoucí podlahu jsme nechtěli z toho důvodu, že vím, jak to je u mamky na bytě. Jednou se jí převrhl kýbl s vodou, když utírala podlahu a od té doby má plovoučku v tom místě zvlněnou. A další možností by mohlo být linoleum, to nám ale přišlo, že se nehodí, že je to takové laciné. Proto jsme se nakonec rozhodli dům celý sjednotit, a do všech místností udělat dlažbu. čištění podlah Praha

 

V ložnici a v dětských pokojíčcích jsme přes dlažbu dali malinkaté barevné rohožky, které jsou pro to prvotní vstání z postele, aby člověk nešlápl hned do studeného. Pak si vezme bačkory a je to jedno. Takže za roky, co to podlahu máme, jsme si ji nemohli vynachválit. Žádné nervy, když někomu upadne kousek večeře, protože z podlahy se to oproti koberce jen setře houbičkou a je po problému, vylité víno také není tragédie, a člověk se vyhne také vysávání. Protože prach stačí stáhnout jen koštětem. Takže nám ta bezúdržbová podlaha ušetřila spoustu práce.

podlaha jako nová     oslňující lesk

Jednou jsme však seděli…

Jednou jsme však seděli s manželem o víkendu u televize a asi to nebylo moc zajímavé, protože jsem se zakoukala na podlahu a nějak mi to přišlo divné. Tak jsem se ptala manžela, jestli ta podlaha byla opravdu tak zašedlá, co jsme ji kupovali, nebo spíše hnědá. Manžel samozřejmě nevěděl, ale vzpomněl si na katalog, ze kterého jsme dlažbu vybírali a v něm nalistoval naši dlažbu. A měla jsem bohužel pravdu já. Ta dlažba byla opravdu hnědá, teď to byla jen taková pseudo hnědá, která byla více do šeda. Na internetu jsem zjišťovala, co s tím, ale nějaké pokusy o strhnutí dlažby jsem předem vzdala. Nekupovali jsme ji přece proto, abych tu lezla po kolenou, ale proto, aby byl ten úklid co nejjednodušší.

Proto jsem rovnou hledala nějakou úklidovou firmu, která by si s tím poradila. Podle hodnocení zákazníků mi nakonec přišla nejlepší úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., rovnou jsem tam zavolala a rozhodně nelituju. Mám s nimi skvělé zkušenosti, které začaly od hovoru s operátorkou, ta byla neskutečně příjemná a ochotná, snažila se mi vyhovět s termínem. Dále musím pochválit rychlost, se kterou mohli pracovníci přijet, protože už jsem se předem obrnila, že budeme čekat dlouho, a čištění podlah Praha mě mile překvapilo. čištění podlah Praha

profesionálové v oblasti čištění     jak na čisté podlahy

A samotný zákrok byl neskutečný. Nevěřila jsem, že dokážou podlahu vrátit do původního stavu, a ono se povedlo. Po odchodu vypadala jako nová. Barvu jsem si okamžitě připomněla. Teď nám to v obýváku vše lépe ladilo s ostatními doplňky než ta léty špínou zašedlá dlažba. A SERVIS k čištění používá kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Pracovníci podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Poté vše odsáli výkonným vysavačem. Nakonec podlahu ještě jednou namočili čistou vodou. Kombinace silného stroje a značkové šetrné kosmetiky udělala s naší podlahou opravdu divy.

neobávejte se najmout profesionální firmu     jak perfektně vyčistit podlahu

Author: Anetka

Share This Post On

Submit a Comment