Není to třeba s alkoholem přehánět

Opravdu jsme se delší dobu neviděli…

Před dvěma týdny jsme se po delší době rozhodli s mými spolubydlícími uspořádat nějakou tu pořádnou párty. Už jsme dlouho žádnou neměli. Člověk se pořád jenom učí, plní úkoly do školy, které po něm chce někdo jiný. Pak přichází zkouškové a člověk se jen učí, a je zavřený v pokoji s učením jako otrok. Opravdu jsme se delší dobu neviděli. Ani se nevzpomenu, kdy naposledy jsme vůbec měli nějakou sešlost, kde by byl přítomen i alkohol. Zkrátka jste skoro dospělí a stáváme se pomalu, ale jistě otroky své budoucí kariéry a školy. Neumíme si už užívat volného času nebo jen odpočívat. Mytí oken Brno.

Přitom je odpočinek tak důležitý a nepostradatelný, ale v dnešní době se stal jakýmsi předmětem posměšku. Jakmile nedřete dost tvrdě a nepracujete od nevidím do nevidím, a jen na chvíli si odpočinete a chcete vypnout, jste automaticky lenoch a nicka. Tak to bývá v nejhorším případě. Netvrdím, že se tak na mě dívá každý. Jen to kolem sebe tu a tam pozoruji. A je mi z toho neuvěřitelně úzko. Nevím, kdy tahle změna nastala. I proto jsem se rozhodla uspořádat tento ojedinělý večírek. Konečně se sejdeme s mými pár přáteli a zanadáváme si na naše životy, jež obtěžkávají naše bedra. 

profesionálové na mytí oken Brno     servisní mytí oken

Párty se začala rozjíždět…

Konečně nastal onen den, kdy jsme se sešli. Rozhodli jsme se to pojmout jednoduše. Nehrála jsem si na žádnou velkou hostitelku, jednak to nemám zapotřebí a jednak na to nemám ani finance. Každý přinesl láhev a něco malého k snědku. Sedli jsme si na malou zahradu, před naším studentským pronajatým domem. Máme tu relativně docela zeleň, i proto jsem se sem rozhodla nastěhovat, člověk není neustále vystavován městskému ruchu a smogu. Párty se začala slibně rozjíždět, všichni už v sobě měli dobrých pár skleniček vína. Pak najednou nějakého mého inteligentního kamaráda napadlo, že bychom mohli hrát picí hru a u toho pít panáky tvrdého alkoholu. Jelikož už jsme ale měli všichni trochu popito, přišlo nám to jako výborný nápad.

Po chvíli jsme byli všichni už opravdu slušně „veselí“. Jedna z mých drobnějších kamarádek však nemá takovou výdrž, alkohol s ní pěkně zalomcoval. Udělalo se jí špatně a pozvracela celé okno, které vede do zahrady. Bohužel se okno nacházelo poměrně vysoko, tudíž není úplně snadné se k němu dostat. Navíc jsme všichni byli v takovém stavu, že samotné čištění okna bylo velmi náročné a co teprve ve výšce. 

mytí oken ve firmách     mytí oken v domácnostech cena

Mytí oken Brno…

Večírek chvíli na to skončil, šli jsme všichni spát. Okno jsem začala řešit druhý den. Bohužel jsem však měla takovou kocovinu, že jsem na uklízení neměla pomyšlení a kamarádi na tom byli podobně. Nakonec jsme se dohodli, že si zavoláme nějakou čisticí službu, aby okno odborněji umyla. Všichni jsme se na to složili. Po prozkoumání nabídek jsme se nakonec rozhodli pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno. Firma přijela další den. Okna skvěle vyčistila, byli jsme s nimi moc spokojení. Tuto firmu určitě doporučujeme. 

 

Author: Alžbětka

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment